A A A

Aktualności

Przybysławice i licznie zgromadzona tam publiczności - DZIĘKUJEMY!!!

Galeria zdjęć z koncertu jest już udostępniona na naszym profilu facebookowym, kolejny koncert z tych nie do zapomnienia!!

Natomiast jest sprawa:

Nasz "Cohenowy" winyl w kolorze Transparent White/Black z autografami - Kazika i naszymi został wystawiony na licytację Allegro!
Całość osiągniętej kwoty zostanie przekazana na konto Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH), która zapewnia bezpośrednią pomoc dla ludzi, którzy musieli uciekać ze swoich domów ze względu na panującą w Ukrainie wojnę.


Winyl został wystawiony na aukcję dzięki uprzejmości FEN we współpracy z UNITEK.Polska i Synology, a nad bezpieczeństwem przesyłki czuwa Independent Music Market, który umożliwia także wysyłkę międzynarodową! 📦


Licytacja trwa do 16 maja pod adresem:
https://allegro.pl/oferta/kwartet-proforma-leonard-cohen-wiemy-kim-jest-12132079459


Wszystkim chętnym życzymy połamania klawiatur i dobrego refleksu!

Koncerty we Lwowie i Żytomierzu pamiętamy do dziś. Trzymajcie się tam!
Lwów, 16 X 2008:Nasze płyty niezmiennie można kupić tu:a posłuchać online tutaj:


 

 


ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ W SERWISIE YOUTUBE

  

 


"Misia Poldka" zrealizowali i wyanimowali Zuzanna Staszewska i Łukasz Jedynasty z Rainbow Box Studio.
 

Piosenka pochodzi z  EP-ki  "Marek, Wódka i Drzewa", na której znalazło się kilka piosenek nowych i kilka już znanych, które tu wreszcie doczekały się profesjonalnej rejestracji i brzmią pięknie. 

A oto "Wódka", którą zapewne pamiętają bywalcy klubów i pubów w których graliśmy w zamierzchłej przedepidemicznej przeszłości...
 

 


Zapisy naszych wirtualnych pandemicznych koncertów 25.04 i 9.05 w Kultowej (jeżeli jeszcze ktoś nie widział, a chce sobie z nami pobyć), dostępne są tu:
 Zostaliśmy nominowani przez Niesamowitą Sprawę w #hot16challenge2. Było to dla nas zupełnie nowe doświadczenie, hip hopu jeszcze nigdy nie uprawialiśmy, ale do odważnych świat należy:
 


a i tak najbardziej istotne jest to:
https://www.siepomaga.pl/hot16challenge


 

Cały czas w sprzedaży jest nasza płyta z Kazikiem, zawierająca 15 piosenek napisanych do odnalezionych po wielu latach tekstów i wierszy Stanisława Staszewskiego, "Taty Kazika". Po szczegóły zapraszamy TUTAJ


Nasze dziełko można zamawiać w S.P Records.


a
piszą o nim:

 

       ROLOWY ŚWIAT MUZYKI

 

Płyta dostępna jest w sieci empik, oraz w większości sklepów muzycznych na terenie całego kraju.